Kilka przykładów fetyszy

Kilka przykładów fetyszy

2 maja 2022 0 przez sex Masterka

Fetysze to coś co w seksie jest było i zawsze będzie obecne. Umożliwiają one sporej grupie osób osiągnięcie maksymalnej satysfakcji seksualnej, bez nich seks dla tych osób nie byłby taką przyjemnością. Różnego rodzaju fetyszy jest bardzo wiele, a oto kilka przykładów:


Podofilia

Podofilia, czyli fetysz stóp, to jeden z najpopularniejszych fetyszy, dlatego nie mogło go tu zabraknąć. Polega on na obcowaniu ze stopami zazwyczaj pań na różne sposób. Fetysz stóp to temat bardzo obszerny, ponieważ jest z nim związanych wiele czynności seksualnych. Lizanie stóp, deptanie czy masturbacja stopami, tylko przykłady jaką formę może przyjąć fetysz stóp.

Klizmafilia

Najprościej mówiąc jest to lewatywa, która wywołuje podniecenie seksualne. Fetysz oczywiście dużo mniej popularny od fetyszu stóp, a przez wielu uważany za dziwny, w końcu większości ludzi lewatywa nie kojarzy się z niczym pozytywnym, a używanie jej to ostateczność i nic przyjemnego, ale jak się okazuje są wyjątki.

Autossassinofilia

Myśl o własnej śmierci i podniecanie się tym, a dodatkowo pozorowanie własnej śmierci oraz aranżowanie niebezpiecznych sytuacji, które mogą do śmierci doprowadzić. Jest to z pewnością fetysz niebezpieczny, gdzie często nie dużo brakuje do tego, aby urzeczywistnić swoje myśli.

Koprofilia

Obcowanie z kałem typu jedzenie, smarowanie i inne wymyślne zabawy jak „ludzka toaleta” gdzie otwór gębowy staje się muszlą klozetową. Fetysz uchodzi za obrzydliwy, a niektórzy na samą myśl o nim dostają skrętów w żołądku. Warto dodać, że kał może być własny lub partnera. Często koprofilia jest łączona z urofilią, czyli fetyszem związanym z moczem. Nie ma to jak wypróżnić się i oddać mocz na partnera.

Anastemafilia

Raczej dość normalny fetysz, dotyczy ludzi, którzy chcą wykonywać czynności seksualne z partnerem niskiego wzrostu. O gustach się nie dyskutuje, jedni wolą partnera wysokiego, a inni niskiego.

Kazirodztwo

Ostatnim fetyszem jest kazirodztwo, czyli uprawianie seksu z kimś spokrewnionym. Oczywiście mowa tu o bliskim spokrewnieniu. Jak pokazują badania dzieci z takich związków bardziej narażone są na różne choroby i ułomności. Dla niektórych fetysz bardzo dziwny, bo większość ludzi nawet nie jest wstanie sobie wyobrazić współżycia np. z siostrą, a inni robią to systematycznie.

Wyżej wymienione fetysze to zaledwie przykłady, które stanowią bardzo niewielką część wszystkich fetyszy. Jak wspomniałem na początku fetysze były są i zawsze będą, ponieważ stanowią nierozłączny element seksu bez nich wiele osób nie potrafiłoby osiągnąć satysfakcji seksualnej, a co za tym idzie seks nie byłby przyjemnością, mógłby nawet stać się czymś obowiązkowym co po prostu trzeba „odklepać”, aby zadowolić swojego partnera/partnerkę.