Masażer typu Wand- co to jest, jaki wybrać oraz jak go używać

Masażer typu Wand- co to jest, jaki wybrać oraz jak go używać

2 maja 2022 0 przez sex Masterka

Popęd seksualny to zjawisko, które w równej mierze dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Przy czym panie nieco inaczej rozładowują swoje napięcie seksualne, a pomagają im w tym przenośne wibratory. To dzięki nim nawet kobiety niemające stałego partnera mogą poznać smak dogłębnych waginalnych pieszczot.

Czemu panie posiłkują się wibratorami w trakcie zabaw erotycznych?

A choćby dlatego, że dokucza im samotność. W momencie, gdy nie mają partnera, rozładować podniecenie samemu nie jest prosto. To, że dana kobieta chwilowo nie współżyje z mężczyzną nie oznacza automatycznie, że nie ma potrzeb erotycznych jest wręcz przeciwnie.

Wibratory to doskonali towarzysze zabaw, bo w przeciwieństwie do panów zawsze mają ochotę i czas na wspólne figle i nie trzeba słychać ich narzekań. Nie dopada ich tak jak mężczyzn syndrom przemęczenia i wypalenia. Co najistotniejsze wibratory nie bywają nigdy zmęczone i jak nie trudno zgadnąć każdorazowo stają na wysokości zadania, doprowadzając kobietę do orgazmu.

Co to jest wibrator typu Wand?

To nic innego jak zwyczajny wibrator, tyle że jego końcówka ma kształt różdżki. I właśnie ten mały detal wyróżnia wspomniany wibrator pośród innych. Końcówka w kształcie różdżki przyczynia się niejako do silniejszych wibracji, co w konsekwencji skutkuje tym, że doznania i skala podniecenia wzrasta powoli za to bardzo intensywnie. Masażer typu wand to doskonały sposób, by dogodzić nawet najbardziej wymagającym paniom.

Dzięki niemu każda penetracja waginalna to będzie naprawdę silne przeżycie i pretekst do tego, by wszędzie zabierać ze sobą swojego sekretnego przyjaciela. To oczywiste, że dzięki niemu nawet długie samotne noce w trakcie delegacji czy wyjazdów służbowych, staną się znośniejsze.

Jaki masażer typu Wand wybrać?

Prawdę mówiąc, najlepiej sprawdzi się ten wykonany z sylikonu medycznego. Nie jest tajemnicą, że dokonując częstych penetracji waginalnych spragnione doznań panie narażają się tym samym na ryzyko częstych infekcji w rejonie stref intymnych. Wybierając masażer typu Wand z sylikonowymi nakładkami to zagrożenie praktycznie znika, gdyż sylikon medyczny jest bardzo sterylny, łatwo się go czyści i nie osiadają na nim żadne bakterie. Co do innych zalet masażera Wand to jest on bardzo dyskretny i zmieści się prawie do każdej damskiej torebki. Nie trzeba też martwić się o jego zasilanie, gdyż można go naładować podobnie jak telefon czy laptop. Należy mieć przy sobie ładowarkę dołączoną do całości zestawu.

Jeśli chodzi elastyczność to masażer Wand pod tym względem jest dosyć uniwersalny i delikatny. Masaże z jego użyciem na pewno nie wywołują bólu ani żadnych podrażnień stref intymnych. Nie ma również mowy, aby masażer typu Wand zacinał się czy odmawiał całkowicie posłuszeństwa w trakcie czynności penetracyjnych. Ma on również dość długi i rozciągliwy kabel, toteż zabawa na podłodze z jego udziałem także wchodzi w grę. To bardzo wygodne, gdy nie trzeba nerwowo rozglądać się za gniazdkiem i martwić, że w trakcie szczytowania nasz ukochany masażer może się niespodziewanie wyłączyć. To dość stresująca okoliczność i powód, przez który jakość oraz intensywność uzyskiwanych doznań cielesnych może znacząco spaść. A nie o to przecież chodzi, by w finalnym momencie penetracji cała przyjemność wyparowała niczym mydlana bańka.

Co jeszcze wyróżnia masażer Wand?

Nie tylko intensywność wrażeń, delikatność i mobilność decydują o tym, że ten typ masażera intymnego jest rozchwytywany przez klientów na całym świecie. Wand masażer wyróżnia również i to, że jest niezwykle cichy, dyskretny oraz odporny na wstrząsy. Ta okoliczność skutkuje a choćby i tym, że nigdy nie włącza się on samoistnie- przez co jego właścicielka nigdy nie musi odczuwać przy innych uczucia wstydu bądź zażenowania. A to dlatego, że nikt nie wie, że ona ma go w ogóle przy sobie. Masażer Wand jest też dość podobny do innych urządzeń tego typu. Toteż w razie zdemaskowania można tłumaczyć się przed innymi, że służy do masażu obolałych pleców.

Czy masażer Wand faktycznie może pomóc zlikwidować bóle w krzyżu?

Jak najbardziej, gdyż takie było jego pierwotne przeznaczenie. Jego konstruktorzy przecież stworzyli go, aby ulżyć spracowanym gospodyniom domowym i dać ich kręgosłupom, karkom oraz plecom chwilę relaksu. To pomysłowe panie domu odkryły, że masażer Wand może mieć całkiem inne, a równie przyjemne zastosowanie, o którym nic nie napisano w instrukcji obsługi. I w ten oto sposób niewinny masażer typu Wand stał się nieco wyuzdanym i frywolnym gadżetem erotycznym. Co zupełnie zaskakujące jego dodatkowe, nieprzewidziane przez konstruktorów zastosowanie tylko zwiększyło jego sprzedaż.i dodało mu uroku.